![Eφαρμογή 1](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiQ4EgAo3UyyNwif8euZW_eB1dHO4EKEryy1BnElqGl2X4TVDRUpitsAV08HPETgzZWf6V0vmsNf44kb60uboW1VhPVkjQPy53Ogsq2qgH2go62gcYoVB04MdIB0B83z3-NITYHylzRTa3/s72-c/102%2529.jpg)
Mινιατούρα original 9*9 με την χειροποίητη ξύλινη κορνίζα της φωτο, το έργο είναι τοποθετημένο σαν να αιωρείται μέσα στην κορνίζα.
***Τα έξοδα αποστολής επιπλέον της τιμής και το ΦΠΑ
*** για να μειωθούν τα έξοδα αποστολής τα έργα (σε καμβά ή χαρτί) μπορούν να σταλούν μόνο τα χαρτάκια 9*9cm -εργα μινιατούρες και σύμφωνα με τα παραπάνω δείγματα , να αναλάβετε εσείς να μπούν σε κορνίζα.....η τιμή τότε διαμορφώνεται διαφορετική....... μείον τα έξοδα της κορνίζας, στείλτε μου μήνυμα να σας πω πως διαμορφώνεται χωρίς την κορνίζα η τιμή.
Reviews:
Δημοσίευση σχολίου