![Εφαρμογή 6](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8wsclb-nMZC-IsqN6E4oq0FKEZGYpq1dnfH-zvl10ZLJNOieejLIfs4l39VSw5b53z45fTOanFLgFOUdrJfiKz2v6zUMfU3ls6Zn-6TYXHM7oaXROcn1MBpsL1AF5BpSV2dZj1fyKXOKD/s72-c/2015-06-07-15140.jpg)
1o
2o
3o
4o
Επιζωγραφισμένο έργο (άρα original ) οικολογικής εκτύπωσης σε χαρτί 300 γρ από μινιατούρα suGleri διαστάσεις καθαρού έργου 45*45 cm , με κορνίζα οξειάς, συνολικής διαστασης 63*63 cm
τιμή κάθε έργου (1ο, 2ο ,3ο ,4ο ) 300 ευρώ
*** για να μειωθούν τα έξοδα αποστολής τα έργα (σε καμβά ή χαρτί) μπορούν να σταλούν σε ρολό και σύμφωνα με τα παραπάνω δείγματα , να αναλάβετε εσείς να μπούν σε κορνίζα.....η τιμή τότε διαμορφώνεται διαφορετική....... μείον τα έξοδα της κορνίζας
Reviews:
Δημοσίευση σχολίου