![Εφαρμογή 7](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnGnzMNNYQakIcnEw_kjAEcX3SvFCZGAsN7BzhzprkGw7naMfFRHxeObhtIyZR65IVhQtsPVSb8EG1DjcVqxTZ2lrr_M1_tIfPFgbBuXXxEiHFQyOv1HAaQOKN0hh695TA_k7bxFCkLLY6/s72-c/10979284_782644838494133_221618175_n.jpg)
1ο
2ο
3ο
Eπιζωγραφισμένο έργο από μινιατούρα suGleri , οικολογικής εκτύπωσης σε χαρτί 300γρ. διαστάσεις μαζί με την εικονιζόμενη χειροποίητη κορνίζα οξειάς με τζάμι, 100*100 cm
*** για να μειωθούν τα έξοδα αποστολής τα έργα (σε καμβά ή χαρτί) μπορούν να σταλούν σε ρολό και σύμφωνα με τα παραπάνω δείγματα , να αναλάβετε εσείς να μπούν σε κορνίζα.....η τιμή τότε διαμορφώνεται διαφορετική....... μείον τα έξοδα της κορνίζας
2ο
3ο
Eπιζωγραφισμένο έργο από μινιατούρα suGleri , οικολογικής εκτύπωσης σε χαρτί 300γρ. διαστάσεις μαζί με την εικονιζόμενη χειροποίητη κορνίζα οξειάς με τζάμι, 100*100 cm
*** για να μειωθούν τα έξοδα αποστολής τα έργα (σε καμβά ή χαρτί) μπορούν να σταλούν σε ρολό και σύμφωνα με τα παραπάνω δείγματα , να αναλάβετε εσείς να μπούν σε κορνίζα.....η τιμή τότε διαμορφώνεται διαφορετική....... μείον τα έξοδα της κορνίζας
Reviews:
Δημοσίευση σχολίου